Materiały
_____

Hurtownia materiałów budowlanych MUR w Łodzi, to firma, która odnosi sukces na rynku w sprzedaży materiałów budowlanych od ponad 25 lat.
Firma jest zlokalizowana w Łodzi ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 105.
Na co dzień możemy zakupić tutaj wiele produktów producentów i dystrybutorów krajowych, a także zagranicznych.
W ofercie hurtowni znajdziemy szeroki wybór, a materiały budowlane są wysokiej jakości. Możemy tutaj znaleźć materiały budowlane niezbędne nie tylko do niewielkich prac remontowych, ale także do stawiania budynków od podstaw. Mamy bogaty wybór materiałów budowlanych, m.in. cegły Wienerberger, które są obecne na naszym rynku od 1995 roku, a także zaprawy murarskie firmy Atlas. Dodatkowo, jeżeli chodzi o materiały budowlane, w ofercie hurtowni znajdziemy także kleje do ociepleń, posadzki i podkłady podłogowe, zaprawy murarskie do elementów silikatowych i klinkieru, a także farby elewacyjne (silikonowe, akrylowe i krzemionkowe).
 Do wyboru mamy materiały budowlane wygodnie podzielone na 13 kategorii na stronie internetowej firmy. Kategorie te obejmują: zaprawy do płytek, grunty, posadzki i podkłady podłogowe, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do ociepleń, tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne, kleje gipsowe i gładzie, impregnaty i środki czystości, płyty gipsowo- kartonowe, cegły Wienerberger, flizówki i listwy glazurnicze. Dobra jakość materiałów budowlanych dostępnych w hurtowni jest zapewniona przez 5 sprawdzonych producentów, którzy funkcjonują na Polskim rynku od lat.

Do góry